x
Sıralama seçin
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm

Yeni evlenecekler için çeyiz setinde tencere kadar tavada oldukça önemlidir. Sos tavasından kızartma tavasına kadar birçok ebatta çelik tava bulunur. Mutfak gereçlerinden biri olan tavalar set halinde de satın alınabilir. Tercih etmek için birçok olumlu sebebi vardır. Paslanmaz çelikler, mükemmel mukavemet ve sertlik ile karakterize edilir. Bununla birlikte alevle doğrudan temas eden yüzeylerin aşırı ısınmasına ve bunun sonucunda aromatik hidrokarbonlar gibi tehlikeli maddeler üretebilen gıdaların yanmasına neden olan  termal iletkenliğe sahiptirler. Bu sorunu çözmek için, bu malzemeden yapılmış tencereler, tabana kaynaklı veya kapsüllenmiş alüminyum tabanlarla donatılmıştır. 

Çelik tavalar, ısıyı iletme aracı olarak su kullanan yemek pişirmek için özellikle uygundur. Çelik tavalar, yiyeceklerin yüzeye yapışmasını önlemek için kaplanmıştır. Yapışmaz kaplamalı tavalar, kaplaması zarar görmeden 260 °C'ye kadar sıcaklıklara ulaşabilir.

Malzeme olarak dayanıklı ve hijyenik paslanmaz çelik kullanılarak üretilir. Optimum ısı dağılımı için 3 katmanlı çelik-alüminyum-çelik üçlü tabandır. Güvenli ve rahat bir tutuş için ergonomik tutuş sapları her türlü pişirme ile uyumludur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir ve en az 2 yıl garantilidir. Paslanmaz çelikten üretilen tavalar zamanla kalıcı ve her zaman parlak görünümünü korur. Tüm ocaklar için uygundur; tek tip dağıtım ve daha fazla ısı tasarrufu için tasarlanmış patentli evrensel tabanı çelik tava kullanımına teşvik eder. Kolay temizlenebilir, ısıya dayanıklı, tatsız ve aside dayanıklı, yüksek sıcaklıkta hafifçe ızgara yapmak eti mühürlemek için ideal kabul edilebilir. Dökülmeyi önlemek için kenarlar çıkıntılıdır.

Aşınmaya, şok yüklere ve deformasyonlara karşı dayanıklıdır, paslanma yapmaz, çizilmelere karşı dayanıklıdır, yüksek ısıda yanmaz ve kirden kolayca temizlenir. Uygun bakım ve uygun kullanım ile çelik tencere 20 yıldan fazla dayanabilir. Modern pazarda, çeşitli üreticilerden tasarım, duvarların ve tabanın boyutları ve kalınlıkları bakımından farklılık gösteren çok çeşitli paslanmaz çelik tavalar bulunmaktadır. En popüler markaların ürünlerinin ayırt edici özelliklerini göz önünde bulundurun Tavaların kenarları alçak, kullanım amacına göre az ya da çok dikeydir ve bir tencerenin kullanılmasına gerek olmayan, hatta bir tencerenin kullanılmasıyla engellenebilecek tüm yiyecekleri pişirmek için kullanılır. Omletler, krepler, et ve ayrıca makarna sosları için çeyiz setinize çelik tava eklemeyi unutmayın. Göz kamaştıran çelik tava setleri mutfaklarınızın en çok iş gören parçası olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.