x
Sıralama seçin
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm

Modern mutfaklar genellikle çok küçüktür, yemek pişirmek ve masaya servis yapmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi çeyiz listesine eklemek isteyebilirsiniz. Dolaplara büyük miktarda gereksiz veya pratik olmayan tabaklar koymaktan kaçınılması tavsiye edilir. Aslında önemli olan her şeye sahip olmak değil, her zaman gerçekten ihtiyaç duyulana sahip olmaktır. Yemek takımı 6 kişilik yemek takımı ve 12 kişilik yemek takımı olarak setler halinde satılmaktadır. Yemek takımı seçerken ne kadar kalabalık ailelere sahip olduğunuzu gözden geçirmelisiniz.  Her türlü ve her boyuttan tabak almak yerine şık porselenlerin bütünlüğünü ortaya koyan, zerafet sahibi gelinlere özel schafer yemek takımı koleksiyonuna göz atmadan çeyiz alışverişini tamamlamayın.

Schafer yemek takımı serisi porselen üretimine kadar uzanmaktadır ve çok yüksek kalitede sofra takımları mevcuttur. Bu markaya ait bir yemek takımı seçmek sofralarınıza güzellik ve işlevsellik kazandırır. Bardaklar, özel şekillendirilmiş tabaklar ve diğer seçkin sofra takımları, her duruma ışıltılı bir hava katan birinci sınıf porselenden yapılmıştır. Darbelere karşı dayanıklılığı ile etkileyicidir ve bu nedenle günlük yaşam için mükemmeldir. Bulaşık makinesinde yıkanabilir oldukları için onları yıkamak hızlı bir iştir. 

Bir kızın çeyizinde mutfak gereçlerine ek olarak iki adet yemek takımı bulunmalıdır. Biri genel kullanım için 6 kişilik yemek takımı ikincisi misafirler için 12 kişilik yemek takımı olarak satın alınabilir. Buna tabaklar, çatallar, kaşıklar, bardaklar, bir dizi yemek bıçağı, bir kesme tahtası dahil edilir. Yiyecekler sadece lezzetli bir şekilde hazırlanmamalı, aynı zamanda güzel bir şekilde sunulmalıdır. Bunu yapmak için, kaşık, çatal, bıçak, düz ve derin tabaklar, içecek bardakları, tabaklar olmalıdır. Çeyiz setinde en gösterişli parçaların kombini yemek takımıdır. Yemek takımları uzun yıllar sofralara eşlik etmeli ve yemekte zevk vermeli, bu yüzden özel bir özenle seçim yapılması gerekir. Ayrıca yapıldığı malzemeleri de dikkate almak önemlidir, güvenli ve çevre dostu olmalıdırlar.

Tüm bu gereksinimler gerçek porselen ile karşılanmaktadır. Bu malzemeden üretilen yüksek kaliteli ürünler, yüksek yoğunluk ve pratikliğe sahiptir, en ufak bir darbede çatlama veya kırılma yapmaz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.