x
Sıralama seçin
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm

Granit Çaydanlık

Çaydanlık seçimi yeni gelinler için son derece önemlidir. Günlük kullanım ve misafirlere ikram için kullanılacak çaydanlıklar ebat ve görüntü olarak birbirinden farklıdır. Litre olarak seçim yapmak gerekir. Kahvaltı setlerine dahil olan porselen çaydanlık harici kolay ve eşit ısınabilen çaydanlık için granit tercih etmeniz gerekir. Granit çaydanlık modelleri genel anlamda 9 katmanlı taban içerir ve kireçlenme yapmaz. Antibakteriyel katman sayesinde koku ve kireç hapsetmez. Toksik elementler içermez. Granit çaydanlık boyutları 1 litre 2 litre hatta bazı markalarda daha geniş kapasiteye sahiptir.
Birbirinden farklı modeller ve şık tasarıma sahip granit çaydanlıklar koleksiyonu ile çayınızı en etkileyici şekilde servis edebilirsiniz. Eşsiz renk ve desenleriyle yeni gelin çeyizlerinin olmazsa olması çaydanlıklar misafirlerinizi şaşırtacak.

Unutulmaz çay seremonisinin nihai deneyimini yaşatmak için gerekli bardaklar ve tepsi ve kombin yaparak çeyizinizi taçlandırabilirsiniz. Çayınızı en büyüleyici çaydanlıklardan biri olan granit çaydanlık ile demlemeyi deneyin. Parlak kömür renginden buğulu gri antrasite, saflık ve temizliği temsil eden beyaz granitlere kadar birbirinden şık çaydanlıklarla diğerlerinden farklı olarak tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Mutfak takımı koleksiyonunuzda klasik granit modeller tercih ederek diğer parçalarla renk uyumu yaratabilirsiniz. Granit çaydanlık takımı içinde gevşek yapraklı çayın demlenmesini ve suyun serbestçe akmasını sağlamak için demlik içerir. Çaydanlık hala sıcakken de tutacağı tutabilirsiniz ve %100 granitten yapılan bir çaydanlık içinde bulunan çay ve suyun 90 dakikaya kadar sıcaklığını korur. Uzun süreli çay keyifleri için mükemmel bir çaydanlık arayanlara granit iyi bir tercih olacaktır. Granit çaydanlık özellikleri incelenecek olursa,

Niçin granit çaydanlık tercih edilmelidir ?

  • Kolay ısınma sağlar ve servis için ergonomik sağlam tutma sapı bulunur

  • Çağdaş tasarım mutfağınıza sofistike bir dokunuş katar

  • Kolay ve güvenli saklama için hafif ve kompakt tasarımı vardır

  • Solmaya karşı dayanıklı yapı, lekeleri tutmaya karşı direnç göstererek kolay temizliği kolaylaştırır

  • Uzun süreli kullanımda bile ufalanmayı önlemek için yüksek kaliteli malzemeden kalıplanmıştır

  • Çeyiz ve kalabalık misafirler için ideal Üst çaydanlık: 1,40 litre alt çaydanlık: 2,40 litre olabilir.

  • Ürünü bulaşık makinesinde veya elde yıkadıktan sonra kurutmak, ömrünü uzatır ve parlak kalmasını sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.